12.03.2018
Juniorská liga, 21. kolo
3:3
Teplice vs. Příbram
Branky: 20. Zeman, 26. Berešík, 73. Martirosjan – 42. Sidibe, 61. Klán, 77. Květ
Žluté karty: Kodeš – Ric
Rozhodčí: Matějček – Vlček, Šimáček
Teplice: Nikoforov – Berešík, Hruštinec, Šimeček, Kodad, Zárybnický, Švejda, Díaz (77. Prpič), Zeman (58. Martirosjan), Hasil, Kodeš
Příbram: Kočí – Květ, Vávra, Soldát, Kilián, Ric, Mustafič, Jandera, Klán (76. Lukavský), Antwi, Sidibe.

Přestřelka mezi Teplicemi a Příbramí skončila dělbou bodů

Tomáš Větrovský

V předchozím vzájemném utkání mezi Teplicemi a Příbramí padlo pět gólů a radovali se Středočeši. Gólových hodů se diváci v Litvínově dočkali i nyní, navíc padl o jeden gól víc než na podzim. Oba týmy se nakonec rozešly po nerozhodném stavu 3:3.
Úvod duelu patřil oběma brankářům, kteří v první desetiminutovce museli řešit šance soupeře, ale v první těžkých chvílích obstáli a svůj celek podrželi. Do vedení se nakonec po dvaceti minutách hry po rychlé akci dostali domácí, když skóre duelu otevřel Jakub Zeman. Tepličtí poté, co se dostali do vedení, oplývali aktivitou, a tu nakonec zúročili o šest minut později druhou brankou, když náskok Severočechů zdvojnásobil přesnou ranou Martin Berešík. Hosté byli v úvodní půlhodině méně aktivnější, ale se závěrem poločasu se začali dostávat více dopředu. Nakonec se tři minuty před poločasovou pauzou dočkali snížení, když se do černého trefil Karim Sidibe. Druhý poločas začal aktivitou Středočechů, kteří mocně prahli po vyrovnání. Toho se nakonec dočkali po hodině hry, kdy srovnal na 2:2 pohotovou střelou Martin Klán. Hosté poté převzali otěže a vytvářeli si i další šance, ale byli to domácí, kdo si vzali náskok zpět. Sedmnáct minut před koncem vrátil náskok Teplickým střídající David Martirosjan. Domácí znovu ožili a chtěli čtvrtou brankou definitivně rozhodnout, jenže nemohli najít další recept na dobře bránící obranu soupeře, a tak hosté deset minut před koncem opět vyrovnali. Po standardní situaci na hranici vápna se prosadil Roman Květ. Závěr duelu už žádnou šanci nenabídl, hosté nakonec stihli i podruhé vyrovnat, a tak utkání skončilo dělbou bodů po remíze 3:3.