Branky: 42. Švestka, 71. Vokřínek - 38. Uher, 74. Kadula
Diváci: 120
Příbram B:

Harásek - Schindler, Stropek (75. Smrkovský), Kareš, Antwi - Zeronik (46. Tříska), Voriazidis (46. Hýsek), Švestka, Vokřínek, Vott - Novotný

Převaha na výhru nestačila

Béčko na domácím trávníku nedokázalo využít územní převahu a s Katovicemi pouze remizovalo.

Domácí sice měli v prvním poločase územní převahu, ale do výraznějších příležitostí se dostat nedokázali. Do vedení se tak dostali Katovice, kdy povedenou akci zakončil Uher. Příbrami se povedlo vyrovnat těsně před poločasem. Po závaru v pokutovém území propálil hradbu těl Švestka.

Do druhé půle vstoupili znovu lépe domácí, ale velkou územní převahu nedokázali gólově vyjádřit. To se jim povedlo až v 71. minutě, kdy krásnou ranou o tyč rozvlnil síť kapitán Vokřínek. Z vedení se však Příbram neradovala dlouho, Hned za tři minuty se technickou střelou z rychlého protiútoku prosadil Kadula a vyrovnal. Závěrečný tlak už branku nepřinesl a béčko tak doma s Katovicemi pouze remizovalo 2:2.