04.04.2011
Česká divize staršího dorostu A, 17. kolo
Příbram B vs. Benešov
Branky: Brandner 2, Fejtl, Dušek J.
Rozhodčí: Berka - Malčic, Jarolímek
Příbram B: Planický - Kilián, Rybák, Krameš, Pyszny - Fejtl, Mezera (51. Dušek T.), Hutta, Königsmark - Sedláček (46. Dušek J.), Brandner
Benešov: Hrbek - Sysel, Komárek, Hronek, Hroch, Bredler, Marušák, Svoboda, Keltner, Vrňák, Skopec

Při utkání B dorostu se v dobrém světle předvedli mladí hráči

David Vavruška

B dorost porazil v dalším domácím utkání Benešov 4:1 a v dobrém světle se představili mladíci z mladšího dorostu Brandner, Pyszný a Kilián. Společně se zkušenou stoperskou dvojicí Rybák a Lukáš Krameš byli základem nedělního vítězství.
Benešov začal velmi aktivně, odvážně opanoval prvních dvacet minut hřiště a domácí jako by se v tuto dobu na hřišti jen hledali. Příbramské uklidnila branka Fejtla ze 33. minuty po krásném pasu Königsmarka. Druhý poločas už byl v režii mnohem lépe hrajících domácích a přišly i krásné branky. Hned ve 46. minutě se přímo z výkopu Planického řítil sám na brankáře Brandner a zvýšil na 2:0. V 56.minutě centroval opět Königsmark a Jakub Dušek vstřelil hlavou třetí branku. V 70. minutě zkompletoval hattrick v asistencích opět Königsmark, který našel pasem za obranou opět Brandnera, který i tento samostatný nájezd proměnil. Sympaticky hrající hosté zaslouženě korigovali na konečných 4:1 patnáct minut před koncem a utkání se již jen dohrávalo.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas