I.Celostátní liga U19, 21. kolo
Branky: 42. Belej
Žluté karty: Kolář - Jelínek, Sirotek
Rozhodčí: Horál – Gasnárek, Poláček
Příbram: Melichar - Benda, Mezera, Jelínek, Puchmertl, Obdržal, Budínský, Gabriel (66. Jílek), Belej, Sirotek (85. Zemánek), Vavruška (54. Nezník)

Příbram U19 zvládla zápas ve Zlíně

Daniel Huňa

Příbram po dvou zápasech kde ztratila body, velmi dobrým výkonem zaslouženě vyhrála, kdy se krásně prosadil Belej.

Trenér Huňa: Jsem rád, že hráči přistoupili k zápasu velmi poctivě. Odměnou jim bylo zasloužené vítězství. Mrzí mě, že jsme nedokázali proměnit i jiné šance, kdy jsme šli i sami na bránu soupeře. Na druhou stranu mě těší velmi dobrý výkon obrané řady, která nepustila Zlín do žádné velké šance a udržela nulu. Musím pochválit výkon mladých hráčů, kteří dostali příležitost v tomto zápase.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners