Branky: 17. Petr, 18. Hubník, 43. Murín - 33. Huňa
Diváci: 5036
Olomouc: Drobisz - Janotka, Murin, Kalas, Machalický - Rossi, Ordoš (64. Navrátil), Hořava - Šultes, Hubník (89. Vašíček), Petr (75. Přikryl)
Příbram: Hruška - Plašil, Ricka, J. Štochl, Nohýnek - Pilík (81. Šlapák), Videgla, Tarczal, Divíšek (75. Wágner ) - Huňa (86. Mojdl), M. Štochl

Příbram v Olomouci nestačila

Prohrou v Olomouci 3:1 se Příbram rozloučila se zimním programem Gambrinus ligy. Jedinou branku hostů vstřelil kapitán Daniel Huňa. Ligovou premiéru si v závěru utkání odbyl záložník Jan Mojdl.
Oslabená obrana Olomouce mohla dát našemu týmu určitou šanci na dobrý výsledek, ale jako několikrát v posledních zápasech se stávalo, že zakončení nebylo vždy ideální. Toho nakonec využili také ofenzivně ladění domácí, když v 17. minutě se ujali vedení brankou Petra a o minutu později přidal gól i Hubník. 2:0. Na tyto slepené branky se těžko hledala odpověď, Pavel Pilík z dobré šance mířil nad branku, vše si však vynahradil ve 33. minutě, když poslal ideální pas Danielu Huňovi, který konečně protrhl svoji střeleckou smůlu a snížil na 2:1. Aleš Hruška musel v brance předvádět místy až neuvěřitelné zákroky, jenže i on byl krátký na přesnou hlavičku Murína ještě před koncem prvního poločasu. Po změně stran v dobré šanci nepřekonal našeho brankáře Rossi ani útočník Ordoš, bohužel z naší strany aktivita v zakončení nebyla tak častá a vyjímkou byly střely z dálky od Videgly a Tarczala. Závěr zápasu si domácí Sigma již zisk tří bodů pohlídala.