22.10.2006
Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 72. Svátek z pen., 86. Homoláč - 33. Polodna
Žluté karty: Svátek, Filipko - Navrátil, Penner, Formánek
Červené karty: 43. Navrátil (Příbram)
Rozhodčí: Kovařík - Pospíšil, Košec
Č. Budějovice: Filipko - Kladrubský, Horejš, Homoláč, Žižka - Adamec (46. Plocek), Volešák, Dvořák (58. Mrkvička), Černý - Táborský, Svátek (89. Gruber)
Příbram: Pařízek - Podrazký, Navrátil, Formánek, Penner - Otepka, Penc (90. Kaplan), Hašek, Leština (72. Šindelář) - Huňa, Polodna (80. Bartoš)

Příbram ztratila zápas po přestávce

Jan Vostrý

Hráči Příbrami nezvládli hru v oslabení a dovolili domácím nejprve vyrovnat a následně v 86. minutě vstřelit i vítězný gól. Úvodní branku vstřelil v prvním poločase Michal Polodna.
Marila posílena tříbodovým ziskem ze zápasu s Libercem, začala i utkání v Budějovicích dobře. Celý první poločas měla utkání pod svojí kontrolou a domácí Jihočechy na ztichlém stadionu na Střeleckém ostrově nepouštěla ani do náznaků šancí. Naopak velkou šanci měl Otepka, když pokusem z dálky těsně minul. Ve 33.minutě si Polodna narazil s Pencem, vběhl do šestnáctky a přesně zakončil. 0:1. Ještě před koncem půle však přišel zlomový okamžik. Navrátil udělal "žlutý" faul na Černého, a protože to už byla druhá karta téže barvy, musel předčasně do sprchy. Oslabený tým ve druhém poločasu statečně odolával náporu domácích až do 72.minuty. Volešák rozehrál přímý kop a při něm nastřelil ruku Podrazkého, který vybíhal ze zdi. Rozhodčí ukázal na pokutový kop, jehož exekutor Svátek se nemýlil. 1:1. Střídající Mrkvička o něco později zahodil slušnou šanci na vedoucí branku a pomalu se mohlo zdát, že Marila alespoň bod získá. Jenže čtyři minuty před koncem zůstal při rohovém kopu na zadní tyči zcela osamocený Homoláč a otočil průběh utkání. Finální snaha o vyrovnání byla z příbramské strany neúspěšná a když v dobré šanci nemířil přesně ani Huňa, odjížděli svěřenci trenéra Baráta z jihu Čech bez bodu.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO