FK VIAGEM PŘÍBRAM
Divize sk. A - Mladší žáci, 6. kolo
Příbram vs. Prachatice
Branky: Krůta 3, Malý
Příbram: Korecký, Sedláček, Fejtl, Morav, Pecka, Glogar, Baran, Malá, Krůta, Beran, Hušek, Čížek, Petřík, Pavlišen, Mareš.

Příbramští "B" žáci porazili Prachatice a David Krůta vstřelil hatrick

Alexandr Pavlišen

Po přesvědčivém výkonu,kdy domácí tým při brejcích hostů podrželi i oba gólmani si Příbramští zaslouženě připsali do tabulky další 3 body.
Příbram si vytvořila hned od začátku zápasu územní převahu.Pozorně bránila a proto se hosté dostávali před bránku domácích jen sporadicky. V 17. minutě po faulu rozehrávali hosté přímý kop, ale trefili pouze hráz domácích. Odražený míč doputoval po rychlém protiútoku až do pokutového ůzemí Prachatic, kde skóre zápasu pohotově otevřel David Malý. Příbram se i nadále snažila tlačit před Prachatického gólmana což vyústilo v druhou branku tentokrát z kopačky Davida Krůty - 2:0. V závěru první půle ještě výborným zákrokem vytěsnil na tyčku únik hostů pozorný gólman Petr Korecký. 2:0, tak skončil poločas. Po změně stran převzali překvapivě otěže zápasu hosté.Domácím se dlouhé minuty nedařilo vymanit se z vlastního pokutového území. A přišel trest v podobě kontaktního gólu na 2:1. V těchto fázích zápasu se několikrát vyznamenal v domácí brance střídající Petr Mareš, který likvidoval slibné šance hostů. Příbramští se však brzy vrátili ke své kombinační hře z prvního poločasu a výsledkem byl gól Davida Krůty, který zvýšil na rozdíl dvou gólů poté, co vyšachoval obranu hostů. Příbram měla i nadále chuť do hry a poté co se z voleje nádherně trefil a hattrick zkompletoval opět David Krůta bylo o výsledku rozhodnuto.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B