12.01.2022
Žluté karty: Kočí
Rozhodčí: Szikszay – Mokrusch, Volf
FC Viktoria Plzeň:

1. poločas: Staněk – Koželuh, Kaša, Hejda, Hybš – Bucha, Janošek – Kayamba, Šulc, Potočný – Chorý.

2. poločas: Staněk – Řezník, Gabriel, Pernica, Havel – Ndiaye, Káčer – Sýkora, A. Čermák, Mosquera – Beauguel.

1.FK Příbram:

1. poločas: Kočí – Halinský, Sus, Kvída, Procházka, Vávra, Hájek, Vott, Nogha, Ziyad, Attah.

2. poločas: Kočí – Vilotič, Pilík, M. Čermák, Kodr, Budínský, Belej, Schindler, Lisý, Švestka, Novotný.

Prohra na úvod přípravy v Plzni

Tomáš Větrovský

Příbramský tým odehrál kvalitní první poločas, na který ovšem nedokázal v poločase druhém úspěšně navázat.

V rámci prvního zápasu letošního roku cestoval první tým na hřiště Viktorie Plzeň. Soupeř nastoupil ve velmi kvalitním složení a dal se čekat tlak domácích, kterému ale v průběhu celého prvního poločasu hosté odolávali. V 13. minutě se sice hlavou prosadil Chorý, ale výkon a herní projev omlazené příbramské sestavy je příslibem do dalších utkání.

V poločasu došlo k mnoha změnám v obou sestavách a druhý poločas patřil hráčům Plzně, kteří dokázali ještě pětkrát skórovat.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.