06.07.2011
Příprava A tým, 3. kolo
V. Žižkov vs. Příbram
Branky: 63. Jurdík
V. Žižkov: Blaha - Slodowy, Pokorný, Schüt, Buchiewitz, Boreček, Starý , Bořil, Lafrance, Zapalač, Kabele.
Příbram: Rondzik - Macháček, Hejda, Ricka, Djuketič - Kostorek (70. Klesa), Tarczal, Mojdl, Papšys - Jurdík, Šlapák. trenér Vavruška

Proti Žižkovu zařídil výhru Jurdík

Zdeněk Brož

Vyrovnaný průběh zápasu s Viktorkou zlomila větší snaha našeho týmu ve druhém poločase. Autor jediné branky Milan Jurdík zaznamenal svou třetí trefu přípravných zápasech.
Oba týmy nenabídly v horku mnoho fotbalové krásy, ale i tak se hrálo s velkým nasazením a bojovalo se o každý míč. Nejblíže gólu byl Martin Šlapák, který hlavičkoval těsně vedle branky. Po změně stran naši přitlačili na pilu, zamáčkli svého soupeře k brance. Po několika pokusech vyšla ideální přihrávka za obranu na Milana Jurdíka, který si sám před brankářem poradil ideálně - 1:0. Závěr zápasu si náš tým dokázal ohlídat. 1.FK Příbram tak získal na 78. ročníku 3. příčku.