FK PŘÍBRAM
SK Slavia Praha B vs. FK PŘÍBRAM
Branky: 37. Ret, 87. Zápotočný
FK PŘÍBRAM:

Šiman (46.Bleha) - Fatrdle, Švestka, Mazur (46. Ret T.), Antwi - Roušar (46.Koffi), Dohnal - Kindlmann (46. Pivetz), Čajko (46. Zápotočný), Ret F. (46. Čadek) - Gornický (46.Kareš)

První letní výhru zařídil efektním gólem Zápotočný

Zdeněk Brož

Filipové, Ret a Zápotočný orámovali góly první přípravný zápas, který jsme vyhráli nad slávistickým béčkem.

První zápas letní přípravy jsme odehráli v tréninkovém centru v Nymburce. S mnoha nováčky v sestavě, kteří se rekrutují z našich dorostenců i testovaných hráčů jsme zakončili vítězný první poločas po pěkné brance Filipa Reta, který je u nás na zkoušce z Viktorky Žižkov.

Domácí Slavia po poločase vyrovnala na 1:1, vítězný gól dosáhl těsně před koncem Filip Zápotočný, když napřáhl z dvaceti metrů a poslal míč do růžku slávistické branky.

Generální partner
Prémiový partner
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School