FK VIAGEM PŘÍBRAM
31.10.2021
Česká fotbalová liga žen, 10. kolo
1:2
Mokré vs. Příbram
Branky: 45. Hrabánková - 33. Kloudová, 81. Spilková
Žluté karty: Kroutlová - Krůtová, Pilíková
Rozhodčí: Bartoníčková - Matějka, Alexa
Diváci: 30
Příbram:

Kulandová - Pilíková, Riegelová, Spilková, Dědinová - Drdošová (87. Rysová), Krůtová, Kloudová, Cvrková (60. Séglová) - Řezaninová (89. Abrhámová), Smíšková

Rozhodnout se povedlo až v závěru

Tereza Řezaninová

V sobotu vyrazila příbramská děvčata k předehrávce prvního jarního kola proti TJ Mokré.

Hra obou týmů byla od začátku velmi chaotická, k vidění bylo spousty chyb, finální nahrávky byly buď pokažené nebo je likvidovala stoperská dvojice soupeřek, a tak se příbramská děvčata jen těžko dostávala do zakončení. Slibný moment přišel až ve 33. minutě, kdy po faulu ve vápně na Řezaninovou bez problému proměnila pokutový kop Kloudová a otevřela skóre ve prospěch Příbrami. V závěru prvního poločasu však soupeřky dokázaly srovnat, a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Do druhé půle chtěla příbramská děvčata přinést klid do rozehrávky a kombinační hrou si vytvořit šance a skóre zvrátit v jejich prospěch. Šance se od začátku poločasu vytvářet dařilo, ale byly vždy buď zastaveny zdvihnutím praporku čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd, nebo se střely nedokázaly vejít mezi tři tyče.

Hra se téměř celý druhý poločas odehrávala na polovině domácích a Příbram se nakonec kýženého gólu dočkala, když si v 81. minutě na rohový kop naběhla Spilková a upravila skóre na konečných 1:2.

K poslednímu utkání tohoto roku nastoupí příbramská děvčata v sobotu 6.11. ve 13:30 v Milíně. K vidění bude zápas proti třetímu celku v tabulce – Sokolu Chyše. Přijďte nás podpořit. 

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2022
Výhru nad Třincem hodnotí trenér Tomáš Zápotočný
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně Halaš