FK PŘÍBRAM:

Babka - Matoušek (46. Hošek), Coňk (46. Jahič), Fišl, Antwi (70. Matoušek) - Dudl, Krch - Novotný, Hušbauer (65. Jelínek), Andronikou (65. Vokřínek) - Fall

S mnoha šancemi pouze remíza

Zdeněk Brož

V Písku jsme se museli vyhrabat z poločasové dvougólové ztráty. Dvě branky našeho týmu dali Daniel Fišl a Ngagne Fall.

V utkání s Pískem jsme začali aktivně a brzo si vytvořili i zajímavé šance. Matouškova hlavička mohla být hned  z kraje zápasu gólová. Do branky se nedokázali trefit ani Andronikou. nebo David Krch, který si přehodil brankáře, ale trefil se vedle. Novotného si zase vychytal včas vyběhnuvší brankář. A tak domácí z ojedinělé šance skórovali. Když před konce půle přidali z rohového kopu ještě jednu branku, bylo to až kruté.

Po přestávce si náš tým vytvářel tlak, ale v zahazování šancí jsme se předháněli. V 60. minutě vyšla dorážka Danu Fišlovi, který se prosadil po Jahićově hlavičce. Podobnou dorážku pak zahodil David Krch, kterému to nelepilo, stejně jako velmi slibná hlavička Novotného, která šla milimetry těsně. Nakonec se prosadil až Ngagne Fall, který rovněž z dorážky hlavičkoval přesně do sítě a prokázal střeleckou pohotovost - 2:2