27.11.2017
Juniorská liga, 16. kolo
Slavia vs. Příbram
Branky: 31. a 51. Sintean, 38. Badocha, 67. Lauricella M., 78. Čvančara – 80. Tarczal
Žluté karty: Antwi (PRI)
Rozhodčí: Matějček – Melichar, Myška
Slavia: Otáhal – Stropek, Nabijev (71. Čvančara), Sintean (71. Stehno), Lauricella M., Badocha, Kovařík, Havrda (74. Škarda), Bjeloš (59. Lauricella A.), Bucha, Simo Kingue
Příbram: Kočí – Petrlík (65. Anýž), Květ, Holý, Tarczal, Ric, Průcha, Jandera, Hron, Januška, Antwi

Slavia si až nečekaně snadno poradila s Příbramí

Tomáš Větrovský

Jednoznačným výsledkem skončilo utkání 16. kola mezi Slavií a Příbramí. Úspěšní byli domácí sešívaní, kteří Středočechům postupně nasázeli pět gólů, a to ještě neproměnili pokutový kop. Čestný zásah Příbramských zaznamenal nejzkušenější hráč na hřišti Daniel Tarczal.
Na začátku zápasu to nevypadalo na to, že by měla Příbram odejít ze zápasu s debaklem. Hosté začali aktivně a jako první zahrozil příbramský Hron, jenž přízemní střelou z vápna prověřil připravenost gólmana Otáhala. Postupně ovšem otěže zápasu začala na své kopačky přebírat Slavia. Do vedení mohl Pražany poslat Stropek, který ale neproměnil pokutový kop, když ani netrefil branku. Lepší mušku prokázal až Andrei Sintean ze standardní situace, z níž poslal balon přes zeď přesně k tyči. Brzy navíc přidali domácí další trefu. Při první šanci Ondřeje Badochu ještě vychytal gólman Kočí, proti druhé příležitosti z vápna o malou chvíli později byl ale už krátký. Před koncem poločasu ještě slávisté poslali míč do břevna, od nějž se odrazil nejspíše na brankovou čáru. Rozhodčí branku neuznali, nicméně dlouho to nemuselo Pražanům vadit. Po změně stran se opět do balonu parádně opřel Andrei Sintean, jehož technický obstřel prolétl mimo dosah gólmana Příbrami. Ve druhé části na hřišti exceloval pouze jeden celek. Čtvrtý zářez pražského týmu přidal Marco Lauricella, jenž doslova dotlačil balon za brankovou čáru. Pátou trefu Slavie obstaral po pěkné střele z hranice vápně Tomáš Čvančara. Alespoň čestný úspěch Středočechů zaznamenal nejzkušenější hráč v poli záložník Daniel Tarczal, který s přispěním teče jednoho z obránců propálil zpoza vápna gólmana Otáhala. Ani tento gól nezměnil nic na tom, že Pražané si proti Příbrami nejen zastříleli, ale i brali všechny body.
sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.