FK PŘÍBRAM
25.08.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 7. kolo
0:0
Příbram vs. Dukla Praha
Online

Solidní remíza s rozjetou Duklou

Zdeněk Brož

Po sérii nepovedených zápasů předvedl náš tým hodně bojovnosti a s vedoucím týmem tabulky F:NL uhrál bezbrankovou remízu.

S několika změnami vstoupil náš tým do zápasu s Duklou. Porpvé od barážového úrazu se vrátil na plac Patrik Švestka, do základu se dostal i Dominik Vott a Felix Čejka. Náš tým začal rivalský souboj velmi aktivně a dal zapomenout na matné výkony z předchozích kol. Zajímavým momentem mohl být přímý kop Felixe Čejky, který vyrazil brankář na rohový kop. Z několika závarů jsme se také mohli prosadit, ať už to byl Vott nebo připravený Jahić při standardce.

Dukla se dostala k první lepší střele po 22 minutách, kdy Martin Melichar boxoval míč mimo. Pak mohl jít na brankáře Anih, ale dlouhý brejk po standardce Dukly nedotáhl a byl zastaven obráncem. V závěru poločasu vytáhnul Melichar šanci Moulisovi, když ránu z úhlu vyrazil nad.

Po přestávce měl dobrou možnost Josef Hušbauer, který hrál v utkání hodně aktivně a brankář Dukly se štěstím zasahoval, možná i za pomoci tyčky. Oba týmy se poté dlouho přetahovaly o dominanci v utkání. Několikrát obětavě zasahovala naše obrana, ať už to byl Čejka nebo Fišl, stále jsme drželi čistý štít. V 89. minutě kopal přímý kop po stažení Nečase Hušbauer a míč z jeho kopačky letěl velmi těsně tyče. Ale bohužel to gól nebyl. V nastaveném čase měl ještě možnost Loic, který byl ve vápně v dobré pozici. Jeho střelu však zastavila obrana hostů. 

Remíza a dělba bodů po bezbrankovém výsledku tak byla asi spravedlivým vyústěním zápasu, ze kterého nemusel být zklamaný ani jeden tým. Diváci Na Litavce viděli kvalitní a bojovný fotbal, na taková utkání se chodí vždy dobře.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School