26.10.2017
I.Celostátní liga U 17, 11. kolo
Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 5. Červený - 20. Vokurka, 36. Vokurka, 53. Vokurka, 73. Vohradský, 63. Navrátil, 74. Vohradský
Žluté karty: Plandor – Vokurka
Červené karty: 35´ Plandor
Č. Budějovice: Havlíček - Bartoš (53´ Volf), Brabec, Skála, Plandor – Pravda (67´ Glaser), Bečvář, Jansa (49´ Fical), Sedlák (41´ Faltýn), Matuška - Červený
Příbram: Absolín – Kareš (60´ Mourek), Lojín, Naswetter, Vokurka – Matoušek (41´ Češka), Navrátil, Kubík, Zemánek, Polanský - Vohradský

Špatný úvod utkání, poté jasná dominance

Jan Vostrý

Dorostenci U-17 se i přes brzký inkasovaný gól dokázali výrazně prosadit a připsali si vysoké vítězství.
Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně, soupeř byl mnohem aktivnější a nám se hra nedařila, málo pohybu, nepřesné přihrávky. Už od páté minuty jsme prohrávali a soupeř mohl své vedení ještě zvýraznit, naštěstí své šance neproměnil a my jsme ho potrestali z našeho prvního rohového kopu. Poté se hra vyrovnala. Ve 35´ se stal rozhodující okamžik utkání, po kolmici Navrátila šel sám na branku Vohradský, který byl v pokutovém území faulován a soupeřův obránce byl po druhé žluté vyloučen, penaltu proměnil Vokurka. Od této doby jsme hru jasně ovládli a hrálo se pouze na branku soupeře. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit 4 pěkné branky a další šance zůstaly nevyužity. Z horké půdy jsme si odvezli důležité tři body. (tucne)Komentář trenéra Strejce:(/tucne) Zápas se soupeřem na naší úrovni jsme zvládli, kluky musím pochválit za výkon ve druhém poločase, kdy jsme hráli proti deseti a to bývá zrádné, kluci hráli velmi dobře kombinačně a vstřelili 4 branky. Naopak prvních 20´ bylo špatných a kdyby soupeř využil své šance, těžko bychom se zvedali. Výborný individuální výkon podal Vokurka, který vstřelil 3 góly z pozice pravého beka. Doufám, že výkon z druhého poločasu zopakujeme v dalším domácím utkání proti Karviné.