Branky: 19. Trapp, 55. Tarczal - 16. Karlík, 43. Masopust
Žluté karty: Tarczal, Mišůn - Obert, Rada
Diváci: 3162
Příbram: Hruška - Jugas, Hájovský, Mišůn, Koukal (67. Valenta) - T. Pilík, Tarczal, Trapp (79. Abraham), Aziz - Střihavka (75. Řezáč), Krbeček
Jihlava: Blažek - Obert, Tlustý, Šourek, Čvirik (63. Josl) - Masopust, Rada, Kučera (85. Jungr), Karlík, Kosak (61. Tomeček) - Šimonek

Spravedlivá dělba bodů

Hráči Příbrami dokázali dvakrát dotáhnout vedení Jihlavy a připsali si bod ze remízu 2:2. O branky se postarali Petr Trapp s Danielem Tarczalem.
Velké očekávání při vidině zisku tří bodů mohl příbramský tým splnit opět solidně zaplněným tribunám, které konečně nemrznuly. Proti však byli hráči Vysočiny, kteří pod vedením zkušeného trenéra Františka Komňackého produkují aktivní fotbal. A když v 16. minutě zaskočil jihlavský Karlík celý stadión i Aleše Hrušku střelou z poza vápna, která zaplula do branky, bylo jasné, že body ze zápasu nebudou zadarmo. Vyrovnání naštěstí přišlo velmi brzy. Běžela 19. minuta, Tomáš Pilík vybojoval míč, posunul jej na Petra Trapp, který krásnou technickou střelou z 25 metrů překonává Blažka - 1:1. Hodně nepřesností na příbramské straně však tentokrát hatily šance na další posun skóre. Výjimkou byla šance Tomáše Pilíka, když z těsné blízkosti hlavičkoval pouze do Blažkových rukavic. Ve chvíli, kdy už se oba týmy pomalu chystaly do kabin, si Jihlava poradila s ofsajdovou pastí, Masopust zaběhl za obranu a překonal Hrušku podruhé. Až po změně stran jsme viděli lepší hru našeho týmu a podle slov Františka Straky se nemusela ani dít velká bouřka v kabině, hráči věděli, že hráli špatně. Štěstí neměl David Střihavka, když mu dobrou šanci kazí brankář hostů, v 54. minutě však je už na straně Daniela Tarczala. Zpoza vápna totiž prudkou ránu vypálil Azíz, Blažek míč pouze vyráží před sebe, kde se míč odráží právě od příbramského záložníka rovnou do sítě. Ofsajd se nekoná, branka platí a celý stadion se tak může radovat z vyrovnání na 2:2. A velké šance se naskýtaly dál. Zdeněk Koukal se dostal do samostatného úniku, jenže velkou šanci mu dobrým zákrokem zhatil Blažek. A stejná dvojice byla k vidění o tři minutky později. Aziz v další brejkové šanci poslal míč pod sebe na Koukala, který z první trefuje jihlavského brankáře. Příbram si v těchto fázích zápasů vytvářela hodně standardek, jenže pohříchu žádná nebyla využita. Nejblíž byl Tomáš Hájovský. Jednu z hlavičku mu chytá opět zkušený Blažek, ve druhé šanci se k příbramskému stoperovi dostává propadnutý míč, jenže v obtížné situaci nezvolí okamžitou ránu a obrana jej pak vytlačí mimo zakončení. Naše bodové akcie pak musí držet i Aleš Hruška, když chytá velkou šanci Masopustovi. Závěr zápasu už další gólové příležitosti nepřinesl, takže slova o spravedlivé remíze víceméně pravdivá.