12.05.2019
Česká liga žáků U 12 A, 19. kolo
Táborsko vs. Příbram
Branky: Toufar 3x, Kareš 2x, Čadek 2x, Havelka
Příbram: Melzoch – Hevessy, Havelka (Sůra) - Kalivoda (Zelenka), Abrhám, Zápotočný – Kareš, Čadek ( Toufar )

U12 - Obrat utkání přišel ve třetí části

Jaroslav Brunclík

V sobotu dne 11.5. jsme zajížděli na horkou půdu nepříjemného soupeře FC MAS Táborsko.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Toto mužstvo zakládá svoji hru na jednoduchém založení útoku brankářem, buď vyhozením nebo nákopem na útočníky, který prodlužuje míč na své spoluhráče. Naopak my jsme se snažili o naši hru, tzn. výstavbou hry od brankáře, přes obránce nebo záložníky a trpělivou hrou přehrát soupeře. V první třetině se nám hra celkem dařila , ale soupeř se po krásné střele dostal do vedení 1:0 a my jsme bohužel naše šance neproměnili. Vstup do druhé třetiny nám vůbec nevyšel a po zbytečných chybách jsme pustili soupeře až do vedení 5:1. Stále jsem nabádal hráče ať hrají trpělivě a že ty šance určitě přijdou. Náhle jsme snížili na 2:5 a ještě dvěma góly v poslední minutě snížili na rozdíl jednoho gólu. To nám vlilo více sil a naděje do poslední třetiny. Ve třetí třetině jsme zápas ovládli a soupeři přidali ještě čtyři branky a skóre úplně obrátili v náš prospěch. Měli jsme velikou radost, že se hráči nevzdali a bojovali až do konce. Hlavně jsme předvedli hru, kterou bychom se chtěli více prezentovat. Velká pochvala, jak pro mužstvo, tak přítomné fanoušky, kteří si náš obrat náležitě užili.

pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim