13.10.2019
Česká liga žáků U 12 A, 10. kolo
1.FK Příbram vs. FC Písek
1.FK Příbram: Novotný D. - Žalud (Lesák), Končel (Novotný L.) - Poledník (Smola), Živanovič (Roškot), Laffar (Dobeš) – Janouch (Janík), Černý (Kopecký)

U12 - První domácí výhra

Jiří Smola

Nejmladší žáci konečně zlomili nepříznivou sérii a po výhře nad Pískem získali doma první výhru.

V zápase ve kterém jsme už konečně chtěli „vydolovat“ první domácí vítězství se nám dlouho nedařilo herní převahu proměnit v kýženou vstřelenou branku. Překonat zahuštěný prostor soupeřova pokutového území nebylo jednoduché a když už, tak vše překazil bravurní zákrok hostujícího brankáře.

Až v polovině utkání jsme rychlým protiútokem nachytali nepřipravenou obranu soupeře a Pavel Janouch „uklidil“ podél gólmana 1:0! Do konce druhé třetiny jsme přidali ještě dvě branky.

V poslední části utkání to soupeř musel otevřít, „zjednodušil“ hru a na hrotu útoku vsadil na soubojové hráče. Snažili jsme se hrát aktivně, kombinačně, ale chyběla přesnost. I tak jsme dokázali ještě nějakou branku přidat a zaslouženě zvítězit.

Bylo to takové upracované vítězství, nicméně velké úsilí a bojovnost celého týmu to „zlomit“ je velmi cenné!

sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body