1.FK Příbram
01.06.2019
Česká liga žáků U 12 A, 22. kolo
2:1
Příbram vs. Písek
Branky: 12. a 50. Kareš - 45. Šátava
Rozhodčí: Antal
Diváci: 55
Příbram: Schánělec (Karas) - Čadek (Sůra), Kudelňák – Příhoda (Zelenka), Abrhám, Kindlmann (Pelcl) - Kareš (Nikl), Zápotočný

U12 - Vítězná domácí derniera

Jan Vostrý

Poslední utkání sezóny na domácím trávníku nejmladší žáci zvládli a porazili Písek.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Další mistrovské utkání jsme tentokrát odehráli v domácím prostředí netradičně ve čtvrtek od 17,00 hodin. Hráli jsme se soupeřem z nedalekého Písku. Tentokrát nás utkání nezastihlo v úplně dobré formě. I tato utkání ale k fotbalu patří. V první třetině jsme měli dostatek střel na branku, ale ujala se jen jedna, kdy se trefil Honza Kareš. Soupeř dobře bránil, my jsme se pokoušeli naší hrou soupeře přehrát, ale to se nám nedařilo. Hráli jsme někdy až komplikovaně, což bylo samozřejmě snazší pro našeho soupeře. Moc si toho nevypracoval, ale když už, tak po našich chybách. Po jedné z nich, kdy si nerozuměl náš brankář s krajním obráncem vstřelil vyrovnávací branku. Nám se brzy podařilo odpovědět ještě jednou Honzou Karešem, ale to bylo z naší strany vše. Vzhledem k tomu, že v poslední třetině nepadla už žádná branka, tak jsme utkání dovedli do vítězného konce. Pozitivem je výhra v utkání a některé výkony jednotlivců, ale i naopak spousta věcí, které se musíme učit, učit, učit... Děkujeme rodičům za podporu.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.