1. ČLŽ U 12 9-16, 7. kolo


Rozhodčí: Budoš
Hnízdil ( 46´ Němec ) - Novotný, Hůlka, Kožíšek – Varadin, Mochán, Tylich, Hooker, Neliba, Chocholouš Alex – Dáňa, Kozák, Němeček
U12 - Výhra nad Kladnem
Vstup do utkání byl z naší strany moc opatrný a také jsme byli potrestáni hned v 9´minutě, kdy soupeř dobře využil náš nedůraz a dostal se do vedení. Postupně jsme se zlepšovali a v 25´minutě z trestného kopu do šibenice vyrovnal na 1:1 Mochán. Od této doby jsme byli lepším mužstvem na hřišti.
Na začátku druhé třetiny jsme se dostali po dobrém presinku do dvoubrankového trháku. Nejdříve využil chyby hostů Kozák a poté Kožíšek, který zvýšil na 3:1. Soupeři jsme nabídli šanci také my a ten se ve 44´minutě nemýlil a snížil opět na jednobrankový rozdíl.
Hned na začátku třetí třetiny skvěle zakombinovali Dáňa s Mochánem, který prvně jmenovaného vybídli průnikovkou do šance a ten nepohrdl a zvýšil na 4:2. Ještě v 72´minutě po skvělé individuální akci po křídle a brankové čáře Hookerem, který předložil Dáňovi, jsme zvýšili na 5:2.
Hostům už se podařilo jen snížit v 85´minutě po rychlém protiútoku na 5:3.
Celý mančaft zaslouží pochvalu za velkou bojovnost, začíná to u jistých gólmanů. Konečně jsme i proměnili své šance a zaslouženě zvítězili. Své si odehráli i mladší kluci ročníku Tylich s Kozákem.
Děkujeme rodičům za podporu.
































