ČDŽ U 12 A, 18. kolo
SKP Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 53. Průša, 80. Jílek, 86. Flegl - 2., 31., 70., 74., 79. Koffi, 13., 39. Gondáš, 90. Kembický
Rozhodčí: Tauber

U12 - Výhra nad SKP

Valéry Koffi

SKP je velmi kvalitní tým, patří jistě do skupiny těch týmů, které utrpělo reorganizací soutěže.

Nám se do tohoto utkání podařilo lépe vstoupit. Hned v 90. vteřině se podařilo kapitánovi mužstva Valery Koffimu vstřelit krásný gól ze střední vzdálenosti. Soupeři se nepodařilo z tohoto rychlého gólu oklepat téměř celou první polovinu zápasu a my postupně navyšovali až na 0:4. Pak jsme chybou v rozehrávce od brankáře soupeři darovali gól a SKP snížilo na 1:4. Od této chvíle začali trošku hrát, dokonce nás zatlačili i do hluboké defenzivy zhruba tak na 5 min., kde se k nám přiklonilo i štěstí a my další gól neinkasovali. Naopak se nám podařil vsítit další 4 góly na konečných 3:8. Až na zmíněných cca 5min jsme kontrolovali hru.

Tentokrát jsme kluky z SKP jak v kombinaci, tak i v individuálních dovednostech některých hráčů předčili a zaslouženě zvítězili.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School