03.04.2019
SK Dynamo České Budějovice
Branky: Nikl 3x, Hájek 3x, Čadek, Kareš
Rozhodčí: Frantík
1.FK Příbram: Schánělec – Hevessy (Žalud), Toufar – Kalivoda, Nikl (Zápotočný), Kudelňák (Zelenka) - Hájek (Kareš), Čadek

U12 - Z Budějovic vezeme výhru

Jaroslav Brunclík

Nejmladší žáci potvrzují dobrou formu a z Českých Budějovic se vezou čtvrtou výhru jarní v řadě.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Ve vloženém utkání ve středu jsme zajížděli ke stále zlepšujícímu se soupeři z Českých Budějovic. Mistrovské utkání jsme hráli poprvé na přírodní trávě. Chvilku nám trvalo, než jsme si na ni zvykli, ale postupem času to bylo lepší a lepší. Vstup do utkání jsme neměli moc dobrý a hned brzy jsme po chybě gólmana prohrávali. Mohli jsme za malou chvíli vyrovnat, ale p.k. jsme neproměnili. Opět nás brzdí neproměňování vyložených příležitostí. Ještě v první třetině jsme zápas dvěma góly překlopili na naši stranu a kvalitní hrou jsme mohli ještě branky přidat, ale bez využití. Bohužel se soupeř dostal na naši polovinu a podruhé vystřelil a opět dal branku. První třetina tak skončila vyrovnaná. Do druhé třetiny vstoupil soupeř lépe, brzy nás dostupoval, přidal na důrazu a zaslouženě nám uskočil o dvě branky. My jsme si o přestávce řekli, že takto nechceme hrát a do třetí třetiny jsme vlítli tak, jak jsme si řekli a úplně jsme zápas otočili v náš prospěch a zaslouženě jsme zvítězili. Pochvala týmu za charakter a sílu otočit zápas v náš prospěch. Stálo nás to velké úsilí. Děkujeme přítomným rodičům za podporu.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners