Branky: Kareš 3x, Příhoda, Hájek, Zápotočný
1.FK Příbram: Melzoch ( Karas ) - Hevessy ( Kudelňák ), Havelka ( Sůra ) - Zelenka ( Pelcl ), Abrhám ( Příhoda ), Zápotočný ( Nikl ) - Kareš ( Kindlmann ), Hájek

U13 - Zasloužená výhra

Jaroslav Brunclík

Utkání s Pískem skončilo zaslouženou výhrou, kterou okořenil Karešův hattrick.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: V sobotním domácím utkání jsme přivítali nedalekého soupeře FC Písek. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvářeli si tlak hned od začátku utkání. Opět to bylo utkání, kdy soupeř se snažil s námi běhat a my museli vymýšlet, jak se dostat k brance soupeře a ohrozit ji. FC Písek pozorně bránil, ale hned v 6´ minutě utkání se prosadil po individuální akci Honza Kareš a vedli jsme 1:0. Nám se povedlo hned v 15´minutě navýšit skóre přízemní střelou Matěje Příhody a vedli jsme 2:0. Když jsme si mysleli , že se nic nemůže stát, tak soupeř z ojedinělého protiútoku v poslední minutě první třetiny vstřelil kontaktní branku.

Do druhé třetiny jsme vstupovali s tím, že musíme být pozornější v obraně a zlepšit se v předfinální a finální fázi. Podařily se nám vstřelit dvě branky opět Honzou Karešem a Jardou Hájkem z pokutového kopu po faulu na Štěpána Kindlmanna. Opět jsme mohli vstřelit více branek, ale chyběl nám větší klid v koncovce.

V poslední třetině hry jsme navýšili náskok Filipem Zápotočným po samostatném úniku na 5:1. Poté ještě soupeř z brejkové situace snížil na 5:2. Hned minutu na to, náš brankář vyběhl mimo vápno, při snaze odkopnout míč do autu trefil nohu soupeře, míč se mu odrazil do obličeje a zůstal ležet na zemi. Rozhodčí hru nepřerušil, soupeř získal zadarmo míč a po dvou přihrávkách skóroval do prázdné branky. Zřejmě žádné fair play pro ně neexistuje. Trenéři také mlčeli, takže jsme to museli přijmout a hrát dále. My jsme tentokrát ale měli v dobré pohodě hrajícího Honzu Kareše, který vzápětí opět odpověděl a navýšil skóre zápasu na konečných 6:3 pro nás.

Trošku mě opět mrzí , že jsme nevyhráli vyšším rozdílem, ale to nás bohužel provází delší dobu. Budeme muset na tom zapracovat. Děkujeme rodičům za podporu