FK VIAGEM PŘÍBRAM
06.05.2022
Česká liga žáků U 13 A, 20. kolo
Příbram vs. Aritma Praha
Branky: Šťástka 6, Soběslav 3, Laňka 2, Budín, Garlík, Ngo, Jager, Zelenka - Voskovec
Rozhodčí: Doubek

U13 – jednoznačná výhra nad Aritmou

Jiří Šťástka

Žáci U13 potvrdili vítěznou sérii zápasů v lize i proti Aritmě

Zápas se konal ve středu, protože kluci v sobotu absolvovali náročný program Planeo cupu. Na tomto turnaji porovnali své síly s nejlepšími týmy z celé republiky. Bohužel ale nenavázali na výkony z ligy a i když vyloženě nepropadli, tak by měly být výsledky a hlavně předvedená hra a aktivita v zápasech mnohem lepší. Ale nyní zpět k zápasu s Aritmou. Tento zápas kluci jednoznačně ovládli a několika podařenými herními kombinacemi a krásnými góly deklasovali soupeře výsledkem 16:1.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.