FK VIAGEM PŘÍBRAM
02.10.2022
ČDŽ U 14, 7. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM vs. FK Junior Strakonice
Branky: 8., 25., 58. Laňka, 11., 47., 53. Soběslav, 50., 89. Bezouška, 3. Šťástka, 19. Jager,
Žluté karty: Budín
Rozhodčí: Máša - Poláček, Schořovský
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Beran ­- Zelenka, Garlík (41. Bezouška), Šťástka (41. Bartík), Šinágl – Vondra, Jager, Soběslav, Schneider – Laňka, Budín

U14 - Jednoznačná záležitost

Jiří Smola

Žáci U14 si doma snadno poradili s týmem Strakonic.

Třetí soutěžní zápas tohoto „anglického“ týdne bylo potřeba zvládnout, přestože několik našich hráčů z různých důvodů ještě k dispozici nebylo. Hlavně jsme chtěli napravit poslední domácí zaváhání a do zápasu s týmem Strakonic, který se nachází ve spodku tabulky vlétnout a nic nenechat náhodě.

Velmi brzy jsme šli do vedení, a již v pětadvacáté minutě byl stav zápasu 5:0. Hráči Junioru moc vzdoru s nepříznivým vývojem utkání neprojevovali, a tak se zbytek utkání neodehrál zrovna v bůhvíjakém tempu. Po celý zápas jsme ale měli navrch, vstřelili i nějaké pěkné branky a konečné skóre se zastavilo na stavu 10:0.

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953