FK VIAGEM PŘÍBRAM
12.06.2022
Česká liga žáků U 14, 25. kolo
8:0
Hradec K. vs. Příbram
Branky: 65., 77., 78. Thiele, 69., 71., 76. Vaněk, 62. Kabele, 79. Čermák
Rozhodčí: Jansa - Ikizgül, Kudláček
Diváci: 40
Příbram:

Melichar – Schořovský (62. Novotný), Žalud, Sedláček, Ho Sy Duc – Živanovič (41. Mrázek), Laffar, Vondra, Janouch (62. Chán) - Černý, Tilinger (41. Dvoran)

U14 - Kolaps v závěru

Jiří Smola

Kolaps v závěru utkání přinesl pro žáky U14 vysokou porážku.

Hradec nám hned v úvodních minutách dělal problémy dobrým pohybem a nám chvíli trvalo než jsme se dokázali přizpůsobit tempu hry domácích votroků. V průběhu prvního poločasu se naše hra pomalu zvedala, ale domácí měli přesto mírně navrch, nicméně bojovností a dobrou organizací hry jsme nedovolili soupeři skórovat.

Do druhé půle domácí hráči vlétli s ještě větším odhodláním a jejich úvodní drtivý tlak jsme jen s velkým štěstím přežili bez újmy. Postupně se i naši kluci začali osmělovat, ale pak po hodině hry se Hradci podařilo trochu šťastně vstřelit branku a to co následovalo ve zbytku utkání raději nemluvit…

Dlouhodobě nás trápí kolísavost výkonů v průběhu utkání a to zejména při změnách v sestavě, to jen málokdy dokážeme pokračovat v nastaveném trendu, tempu, úrovni. Obdržet tolik branek za tak krátký časový úsek hry je už na pováženou a jak se říká to bylo „na ručník“!

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2022
Výhru nad Třincem hodnotí trenér Tomáš Zápotočný
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně Halaš