09.05.2022
Žluté karty: Kubica
Rozhodčí: Zoufalý - Kulanda, Žák
Příbram:

Melichar - Schořovský, Sedláček, Duc Ho Sy (46. Mrázek), Lesák - Živanovič (58. Dvoran), Laffar, Žalud, Janouch - Černý (41. Němeček), Vondra

U14 - Prohra s Bohemians

Jiří Smola

Bohemka přijela na Litavku v pozici vedoucího týmu naší ligové tabulky.

Pro nás to byl zase zápas, kdy jsme si chtěli ověřit, zda dokážeme i proti fyzicky a rychlostně zdatnému týmu potvrdit zlepšené výkony v jarní části sezony. Nezačali jsme zrovna šťastně, brzy obdržená branka nás sice zaskočila, ale vůbec ne položila. Dařilo se nám klokany zatlačit před jejich svatyni, nicméně k vytvoření nějaké té tutovky vždy něco chybělo. Dobře odehraný poločas, ale devalvovala zbytečná minela, která umožnila soupeři uzavřít první půli s dvougólovým vedením.

Ani druhý poločas nezačal ideálně, nucená střídání poznamenala naši souhru a vyvrcholením byly obdržené dvě slepené branky, a to opět po nevynucených kiksech. Snažili jsme se, ale na nějaký ten obrat ve vývoji utkání to nestačilo, prostě bez vstřelené branky to nejde. Klukům určitě nechybělo nasazení ani bojovnost, dokonce důrazné hře klokanů se dokázali přizpůsobit lépe nežli často uplakaní hosté. Škoda, velmi laciné chyby nás připravily o výrazně lepší pocit, a hlavně lepší výsledek zápasu, který vůbec nemusel skončit takto nepříznivě!