FK PŘÍBRAM:

Píchal – Křížek, Vlas, Hlavín ( 41´ Hajšman ) - Čížek, Chrastil, Novák ( 41´ Hampejs ), Hlinka ( 46´ Fousek ), Oravský ( 46´ Sokol ) - Vávra ( 46´ Šrajn ), Pešík

U14 - Prohra v Plzni

Jaroslav Brunclík

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjeli v neděli do Plzně, kde nám byl za soupeře místní SK Petřín

Hrálo se na přírodní trávě, i když to nebyla po bližší prohlídce trávníku výhra. Vstup do utkání se nám celkem povedl a dostali jsme se do dvou velkých šancí. Bohužel jsme je nevyřešili gólem, ale věřili jsme si nadále. Pokračovali jsme v naší nátlakové hře a troufám si tvrdit, že jsme soupeře do ničeho nepustili. Do 30´minuty prvního poločasu jsme si vytvořili další tři šance, ale branka pro nás byla dnes „ zakletá“. Jak se říká: „ Nedáš – dostaneš“ . A tak po soupeřově rohu a našem špatném odkopu od branky, jsme nabídli střelu soupeři a ten ji nepohrdl a dostal se do poločasového vedení 0:1. Měla to být pro nás taková facka, ale bohužel nebyla.

Do druhého poločasu jak je naším zvykem jsme vystřídali a bohužel jsme se dnes už neprosazovali, jako v prvním poločase. Po rychlém brejku a opět naším špatným postavením nás soupeř potrestal a dostal se do vedení 0:2. My jsme se mohli do zápasu vrátit po hezky koplé standartní situaci, ale opět jsme nedali gól. Poté už jen soupeř po našem rohovém kopu a rychlém brejku potvrdil svoji střeleckou potenci a vstřelil třetí branku a my jsme si kalich hořkosti vypili do dna. Musíme se z utkání poučit a věříme, že v dalších utkáních ukážeme kvalitnější výkon. Děkujeme rodičům za podporu.