FK PŘÍBRAM
Žluté karty: Svěchota, Čech, Šafrata - Šrajn
Rozhodčí: Panský - Gura, Kory
Příbram:

Sokol – Křížek ( 49´ Hampejs ), Vlas, Oravský ( 41´ Šťástka ) - Čížek, Chrastil, Novák, Lojín ( 74´ Šrajn ), Hajšman ( 41´Pešík ) - Vávra, Hlinka ( 69´ Píchal )

U14 - Prohra v Táboře

Jaroslav Brunclík

K předposlednímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Tábora na místní Viktorii, kde jsme odehráli utkání s domácím FC Táborsko.

Bylo utkání, na které jsme se těšili a které nás mělo po všech stránkách prověřit. A to se také stalo. Od začátku na nás dolehla tíha utkání a domácí byli lehčí a uvolněnější. My jsme byli hlavně v přechodové fázi nervózní a nepřesní. Domácí byli lepší ve všech činnostech. To se paradoxně změnilo po inkasovaném gólu v 23´minutě, který jsme dostali po dobře zahraném rohovém kopu domácích. Poté jsme i my se zlepšili a měli jsme 3 šance po střelách za vápnem , ale vždy to skončilo těsně vedle tyče.

V druhém poločase jsme byli lepším a vyrovnanějším soupeřem domácím. Bylo tam obrovské nasazení, bojovnost, ale chyběla nám větší kvalita v předfinální a finální fázi. Musím poděkovat všem hráčům hlavně za druhý poločas, protože jsme dostali druhou branku v nastavení a už jsme na to nemohli reagovat. Na konci bylo vidět na hráčích zklamání, ale musím říct objektivně, že si soupeř za celou sezónu i za dnešní utkání výhru, ale i v celé soutěži zasloužil. Pro nás ale nic nekončí a budeme se připravovat na konec sezóny poctivě. Nechci nic zakřiknout, ale máme se ještě na co těšit. Děkujeme rodičům za podporu.

sobota 20.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň B
FK PŘÍBRAM
16. 07. 2024
?? Kdo byl NEJ hráč na EURU? Bude to Yamal? #euro2024 #pribram #fotbal #trending #anketa
Generální partner
Prémiový partner
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School