FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Zelenka, Soběslav
Rozhodčí: Kvítek - Slavíček, Novák
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Bezouška - Zelenka, Garlík, Šťástka, Šinágl – Frank, Jager (41. Budín), Soběslav, Schneider – Laňka, Bartík (53. Vondra)

U14 - První porážka v sezóně

Jiří Smola

Českobudějovické SKP nám připravilo nemilé překvapení a v Příbrami dokázalo „vytěžit“ všechny tři body.

Před zápasem jsme si připomínali, jak je důležité do utkání vstoupit aktivně. Hlavně jsme chtěli dokázat rychlou a kombinační hrou kontrolovat průběh utkání již od úvodních minut. Nic z toho se nám, ale bohužel nepodařilo, a tak jsme navázali na v poslední době trápící nás herní pojetí, kdy nehrajeme týmově, někteří kluci hrají zbytečně jen na sebe a výsledek…

Dvacátá minuta, první protiútok hostů, zpětná přihrávka a 0:1. Rozehrávka ze středového kruhu, kolmá přihrávka, zakončení a je to 1:1. Poté máme několik šancí, ovšem žádnou z nich trestuhodně nevyužijeme a přichází nastavení prvního poločasu, laciná ztráta ve středu pole, ojedinělý kontr hostů, trestný kop, dorážka a máme poločasové skóre 1:2.

Druhý poločas, samozřejmě, snažíme se to otočit, několik málo šancí, které máme, ale nedokážeme proměnit. Určitě většině kluků nelze upřít velké úsilí a snahu změnit vývoj utkání, ale tentokrát naše hra byla bez nápadu, jiskry a chybělo i nějaké to překvapivé řešení. Přichází tedy porážka v domácím prostředí.

Report z tohoto našeho utkání sepisuji po zhlédnutí TV utkání našeho „áčka“ s rezervou Olomouce (5:0) a věřím, že způsob hry, jakým náš první tým smetl „tvarůžky“, bude našim klukům inspirací do další práce.

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953