FK VIAGEM PŘÍBRAM
24.04.2022
Česká liga žáků U 14, 18. kolo
2:2
Slavia vs. Příbram
Branky: 26. Ilinčić, 65. Srb - 16., 22. Sedláček
Žluté karty: Černý
Rozhodčí: Kotalík - Hadam, Procio
Příbram:

Melichar – Schořovský, Mrázek (52. Žalud), Sedláček, Duc Ho Sy – Dvoran (52. Tilinger), Laffar, Živanovič, Janouch – Černý, Vondra

U14 - Remíza na Slavii

Jiří Smola

Žáci U14 nedokázali udržet dvoubrankové vedení a ze Slavie si vezou pouze bod za remízu 2:2.

Po nedělním vytrvalém dešti bylo na poslední chvíli rozhodnuto, že se zápas neodehraje na travnatém povrchu, ale na UMT, které zrovna v Edenu v optimálním stavu není. No nic, do utkání jsme vstoupili dobře a napadání slávistické rozehrávky nám již v prvních minutách přineslo několik příležitostí, ale ty zůstaly nevyužity. Aktivní hra nám přinesla sérii rohových kopů a dva z nich po krásných hlavičkách zasloužené dvoubrankové vedení. Je škoda, že jsme další naše možnosti zahodili, protože pak při ojedinělé návštěvě slávistů v našem pokutovém území „vymyslel“ rozhodčí pokutový kop, který byl proměněn a obraz hry se pomalu začal měnit. 

Druhý poločas už Slavia předváděla kvalitní kombinační hru, kterou získávala převahu ve středu pole, ale vyložené brankové příležitosti se také nedočkala. Až další minimálně sporné nařízení penalty pomohlo mladým slávistům srovnat skóre. Oba týmy se snažili zápas v poslední čtvrthodině strhnout na svoji stranu, ale výsledek 2:2 zůstal nezměněn.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
17:00h
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.