08.04.2024
ČDŽ U 14, 21. kolo
12:0
FK PŘÍBRAM vs. SK Hořovice
Branky: 34., 52. Lojín, 37., 40. Vávra, 2. Čížek, 7., Pešík, 18. Vlas, 48. Šťástka, 61. Oravský, 67. Hlinka, 78. Majoroš (vl), 80. Píchal
Rozhodčí: Tichý - Sobotka, Laffarová
FK PŘÍBRAM:

Sokol – Křížek ( 41´ Oravský ), Vlas ( 41´ Hlavín ), Hajšman – Čížek ( 41´ Fousek ), Novák ( 41´ Hlinka ), Lojín ( 52´ Píchal ), Šťástka – Vávra ( 41´ Šrajn ), Pešík

U14 - Tucet gólů Hořovicím

Jaroslav Brunclík

Po týdnu jsme hráli naše mistrovské utkání opět v domácím prostředí.

Ve středu jsme hráli PU se Žižkovem v novém rozestavení. Řekli jsme si, že se to budeme nadále učit. Na podzim jsme s tímto soupeřem ztratili dva body za výsledek 1:1. Chtěli jsme to odčinit a jednoznačně zvítězit. To se nám nakonec povedlo. Byli jsme od začátku zápasu jednoznačně lepší a kvalita byla na naší straně. Po 20 minutách to bylo 3:0 v náš prospěch. Do konce poločasu jsme ještě vstřelili další 3 branky.

Do druhého poločasu jsme vystřídali pět hráčů a postupně přišel na hřiště i šestý hráč. Naším úkolem bylo přidat minimálně také 6 branek. To se nám nakonec povedlo, kdy poslední branku vstřelil náš brankář David Píchal, který nastoupil v útoku. Musím kluky pochválit, že se snažili plnit pokyny trenérů a odehráli utkání s chutí. Děkujeme rodičům za podporu.