FK PŘÍBRAM
16.06.2024
ČDŽ U 14, 16. kolo
Příbram vs. Doubravka
Branky: 1., 3., 16., 23., 40. Ťuka, 13. Pešík, 30. Vávra, 57. Hlinka, 65. Vlas - 34., 39. Kule, 7. Černý, 44. Panfile
Žluté karty: Straka
Rozhodčí: Štefan - Soběslav, Sobotka
Příbram:

Píchal – Fousek, Křížek, Hlavín ( 23´ Hlinka ) - Hampejs, Šrajn, Lojín ( 41´ Novák ), Pešík ( 57´ Chrastil ), Hajšman ( 57´ Vlas ) - Vávra ( 41´ Oravský ), Ťuka ( Čížek )

U14 - Vítězný závěr soutěže

Jaroslav Brunclík

Poslední mistrovské utkání v soutěži jsme odehráli proti SK SENCO Doubravka.

Dnes odehrála utkání kombinovaná sestava, ale to neměnilo naše plány utkání s přehledem zvládnout. Opět jsme měli dobrý vstup do utkání a do 3´minuty to bylo 2:0 v náš prospěch po dvou brankách benjamínka v naší sestavě Adama Ťuky alias Sonic. I soupeř pocítil, proč má takovouto přezdívku. Byl to takový fotbal bez starostí a trošku bez obran. Jak soupeř, tak my, jsme hráli spíše dopředu, než zodpovědně dozadu. Takže poločas skončil divoce 7:3 v náš prospěch a hned u 5ti branek byl právě Adam Ťuka.

Druhý poločas už nebyl tak aktivní z obou stran, prostřídalo se na obou stranách, ale i tak jsme pohodlně zvítězili 9:4. Pochvala pro všechny kluky za celou sezónu. Teď už nás čekají ve středu a v sobotu poslední dva krůčky ke splněnému cíli. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se, že nás přijdou podpořit a povzbudit v barážových zápasech.

sobota 20.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň B
FK PŘÍBRAM
16. 07. 2024
?? Kdo byl NEJ hráč na EURU? Bude to Yamal? #euro2024 #pribram #fotbal #trending #anketa
Generální partner
Prémiový partner
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School