FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Šťástka
Rozhodčí: Souček - Poláček, Veselý
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Beran ­– Šinágl (49. Frank), Garlík, Šťástka, Lantora (68. Bartík) - Bezouška, Ngo, Jager, Schneider – Laňka (68. Vondra), Soběslav (68. Budín)

U14 - Výhra nad Tempem

Jiří Smola

​Domácí zápas s pražským Tempem byl soubojem o čelo tabulky.

Tentokrát byl tým skoro bez absencí, ale někteří kluci toho před zápasem moc neodtrénovali a nám bylo otázkou, jak utkání zvládnou.

Samozřejmě, že ne vše bylo ideální, ale celý tým si zaslouží velkou pochvalu, hlavně jak k utkání přistoupil. Odehráli jsme myslím, a to i díky soupeři solidní partii, ve které jsme, ale otěže utkání měli převážně v rukou my. Nebezpeční jsme byli zejména četnými centry ze stran a zrovna po jednom takovém, dokázali kluci prudkou hlavičkou vstřelit úvodní branku. Pak následovala taková nejvyrovnanější pasáž hry, kdy také Tempo několikrát zahrozilo, nicméně na konci prvního poločasu jsme se radovali po důsledném dohrání situace opět my.

Ve druhé půli si kluci svou aktivní hrou vytvářeli mnoho brankových příležitostí a tři takové přetavili v krásné branky. Odpověď na otázku, jak tedy naši borci klání zvládnou, zněla „velmi dobře“, zasloužené vítězství.

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953