ČDŽ U 14, 26. kolo
Branky: 17. Nguyen, 68. Janda (p) - 6., 41. Novák, 44. Oravský, 50. Šťástka
Rozhodčí: Muknšnábl - Mareš, Smola
Příbram:

Sokol – Křížek, Vlas ( 61´ Píchal ), Hajšman ( 41´ Hlavín ) - Chrastil ( 45´ Fousek ), Čížek ( 41´ Hampejs ), Hlinka ( 41´ Vávra ), Novák, Oravský – Pešík ( 51´ Šrajn ), Šťástka

U14 - Výhra v Klatovech

Jaroslav Brunclík

V neděli jsme zajížděli na další mistrovské utkání, tentokrát do Klatov.

Soupeře jsme na podzim přehráli dvouciferným výsledkem a tak to pro nás měla být jedna z těch snadnějších výher. Opak byl pravdou. Do utkání jsme sice vstoupili aktivně a hned v 6´minutě jsme se dostali do vedení, po krásné střele Nováka. Poté jsme ale nepochopitelně ubrali plyn a hráli, jako by se nám nic nemělo stát. Soupeř dobře bránil a hrál na jednoho útočníka, který nám trochu dělal problémy. V 17´minutě po naší ztrátě uprostřed hřiště, přišel míč za obranu, Tonda vyběhl do „tmy“ a jediný útočník nám vstřelil vyrovnávající branku. Sice jsme se snažili o nápravu a vstřelit další branku, ale nedařilo se nám to. Hra byla pomalá, bez nějakého momentu překvapení, chyběl nám klid ve finální a před finální fázi, ale i více pohybu a nabídek více hráčů. Poločas tak skončil 1:1.

Po důrazném poločasovém rozhovoru v kabině, jsme chtěli ve druhém poločase, co nejdříve vstřelit branku, která by nás uklidnila. Vystřídali jsme hned 3 hráče a během prvních 5 minut druhé půle se nám podařilo vstřelit 3 branky a bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Domácí ještě zkorigovali výsledek z penalty, ale vítězství nám to už nevzalo. Za druhý poločas musím mužstvo pochválit za zlepšený herní projev, ale k ideálu jsme měli tentokrát daleko. Snad bude příští zápas lepší podívaná jak pro nás, tak pro rodiče, kterým děkujeme za podporu.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School