Branky: 42. Bílý - 2. Vlas, 34. Vávra, 46. Hajšman, 49. Hlinka
Rozhodčí: Ťupa -Lovětínský, Černý

Sokol – Křížek ( 59´Píchal ), Vlas, Oravský – Hampejs ( 41´Hlavín ), Chrastil, Novák, Pešík, Šťástka ( 41´ Hajšman ) – Vávra ( 52´Fousek ), Hlinka

U14 - Výhra v Písku

Jaroslav Brunclík

V netradičním čase jsme v sobotu zajížděli do nedalekého Písku. Nečekal nás jednoduchý soupeř a to se také potvrdilo.

Opět jsme měli výborný vstup do utkání. Hned jsme na soupeře vlétli a tentokrát se nám podařilo skórovat. Ve 2´minutě po dobře zahraném rohovém kopu Oravským na zadní tyči vsítil vedoucí branku nekompromisní hlavičkou Vlas. Poté se utkání vyrovnalo a hrálo se mezi vápny. Nás často zastavovala nepřesnost v přechodové fázi. Domácí byli lepší na míči a přesnější, ale my jsme je pustili pouze do jedné šance, kterou krásně chytil pozorný Sokol. Nám se podařilo vsítit do poločasu ještě jednu branku. Po presinku a získaném míči Hlinkou a jeho individuálním průniku ve vápně, předložil zpětnou přihrávku Vávrovi, který se levou nohou nemýlil a zvýšil na 0:2 v náš prospěch.

Do druhého poločasu jsme chtěli hru zpřesnit a tak jsme vystřídali oba krajní hráče. Bohužel hned na začátku jsme udělali chybu a Filip Vlas hasil chybu faulem ve vápně a tak soupeř zahrával pokutový kop. Tonda sice vystihl směr a penaltu chytil, ale domácí byli rychleji u míče a dorážkou snížili na 1:2. My jsme ale hned zvýšili aktivitu a hned vzápětí po krásné průnikovce Nováka mohl zvýšit aktivní Hlinka. Ten sice obešel brankáře, ale domácí ještě stihli zachránit situaci. Nám se to ale povedlo za chvíli, kdy po dobře zahraném autu a uvolnění Pešíka a jeho následné přihrávce na Hajšmana, vsítil druhý jmenovaný uklidňující branku a vedli jsme 1:3. Vzápětí se po krásné přihrávce za obranu dostal do úniku Hlinka a navýšil skóre na konečných 1:4. Poté jsme si už utkání pohlídali a zaslouženě zvítězili. Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další utkání s Rokycany, tentokrát v domácím prostředí.