FK PŘÍBRAM
13.09.2022
ČDŽ U 14, 4. kolo
0:4
Rokycany vs. Příbram
Branky: 17. Schneider, 39. Soběslav, 42. Jager, 60. Budín
Rozhodčí: Adámek - Říha, Papiernik
Diváci: 34
Příbram:

Beran – Bartík (24. Šinágl), Garlík, Šťástka, Zelenka – Lantora, Ngo, Frank, Vondra (41. Jager) – Soběslav (56. Bezouška), Schneider (56. Budín)

U14 - Výhra v Rokycanech

Jiří Smola

Žáci U14 pokračují na vítězné vlně i po utkání v Rokycanech.

Čekání na výkop našeho utkání nám vyplnilo společné sledování prvního poločasu naší U15 s domácím týmem Rokycan. Předváděná hra příbramského týmu nám byla inspirací, a i my jsme chtěli soupeře přehrávat zejména kvalitní kombinační hrou tak jako se to dařilo staršímu ročníku.

Už v úvodních minutách našeho klání bylo vidět na našich kopačkách více nepřesností, než by bylo zdrávo. Když k tomu přidáme malé nasazení, málo pohybu a velmi špatnou práci s prostorem, tak nebylo divu, že náš výkon se ani zdaleka nepodobal tomu co jsme si předsevzali.

Po celý zápas jsme se nedokázali dostat do tempa a tím pádem se nedařilo ani dostat soupeře pod tlak, který by přinášel brankové příležitosti. Snad ve druhé půli se něco více se zrodilo. Naštěstí čtyřikrát kluci dokázali být ve svém zápasovém počínání úspěšní, ale bylo toho opravdu málo, čeho jsme v Rokycanech předvedli. Snad jedině naše čisté konto je pozitivum, ale to přineslo spíše štěstí nežli naše defenzivní kvalita. No nic, snad se z toho poučíme a k dalším utkáním přistoupíme s větším odhodláním a zápalem, protože příště už by to stačit nemuselo.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School