1.FK Příbram
30.05.2022
Česká liga žáků U 14, 23. kolo
5:0
Pardubice vs. Příbram
Branky: 47., 75. Beránek, 3. Holčapek, 23. Čvančar, 78. Tupec
Rozhodčí: Bečvář - Čech, Louvar
Diváci: 50
Příbram:

Melichar – Schořovský, Žalud, Sedláček, Janouch – Mrázek (41. Dvoran), Živanovič, Laffar (73. novotný), Vondra (41. Lesák), - Černý, Němeček (50. Tilinger)

U14 - Vysoká porážka v Pardubicích

Jiří Smola

Do Pardubic jsme přijeli s odhodláním potvrdit zlepšující se náš herní projev v jarní části soutěže.

Až na „malé“ výjimky se to v odvetách daří, ale je potřeba jít dále, aby to vše bylo vidět už i na výsledném skóre utkání.

Určitě je dobře, že v odvetách se již soupeřům herně minimálně vyrovnáváme, ale když se podíváme jak jsem již zmínil na konečný výsledek utkání, tak tu něco nehraje.

To, že se pár zápasů „povede“ asi některé naše hráče uspokojí. Bohužel k utkání ne všichni přistoupíme tak jako například se Slávií nebo Spartou. Je obrovská chyba a taky velká škoda ztráty odpovědného přístupu k utkání, protože to v konečném důsledku „shazuje“ velmi slibné a povedené výkony většiny hráčů. Ve fotbale uspěje tým, opakuji tým!!! Alibismus a ztráta pokory nás nikam neposunou.

Přesto jsem přesvědčen, že povětšině kluci v tréninkovém procesu a zápasech dobře „pracují“ a i z tohoto se dokážeme poučit a v dalších utkáních budeme o to silnější.  

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 2.7.2022
Příprava A-tým, přát.
10:30h
1.FK Příbram
FC Sellier & Bellot Vlašim
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.