07.05.2019
Česká liga žáků U 15, 22. kolo
1:6
Příbram vs. Pardubice
Branky: 33. Plesl - 17. a 37. Brychnáč, 60. a 70. Šmahel, 39. Pandula, 41. Novák
Rozhodčí: Cichra - Soukup, Chmel
Příbram: Baier – Krym, Sýbek, Krejčí, Jurica – Forejt, Hevessy, Kindlmann, Šimůnek (41. Havlík), Včelák – Plesl

U15 - Jednoznačná záležitost

Aleš Majer

Jednoznačný průběh utkání přinesl vysokou porážku.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „Přestože byl po prvním poločase stav 1:1, mělo utkání od začátku jasný průběh, Pardubice ve hře naprosto dominovali, výborně otáčeli hru a dokázali nás dostat pod soustavný tlak. My jsme naopak podali velmi špatný výkon, chyběli nám dovednosti, nestíhali jsme tempo zápasu, byli jsme nedůslední při bránění, nedokázali jsme se v rozehrávce vyrovnat s presingem soupeře. Až na výjimky nám chyběla odvaha poměřit se s fyzicky i technicky velmi dobře vybaveným soupeřem, který na mě osobně, udělal svým projevem nejlepší dojem v žákovské lize. O výši výsledku rozhodl úvod druhého poločasu, když jsme dostali v rychlém sledu tři branky. “