Česká liga žáků U 15, 23. kolo
Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 8. Turek, 23. Hron, 50. Kryeziu, 64. Hron
Rozhodčí: Tesař - Švec H., Švec V.
Příbram: Baier – Jurica, Hevessy, Sýbek, Krejčí (63. Krym) – Šimůnek, Čížek, Kindelman, Havlík – Deml (55. Garlík), Plesl

U15 - Krutá porážka

Aleš Majer

Nedůraz v zakončení a chyby v defenzivě přinesly porážku.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „Výsledek zápasu úplně neodpovídá průběhu hry, neodehráli jsme špatné utkání, ale zápasy se rozhodují před brankami, proto je výsledek tak výrazný. Druhý a třetí gól, který jsme obdrželi, patří mezi velmi kuriózní, měli jsme při nich smůlu a zároveň nám při nich chyběla individuální kvalita. Můžeme být spokojení se zakládáním a vedením postupného útoku, dařilo se nám kombinovat, ve finální fázi naopak musíme hledat lepší řešení, hlavně načasování finální přihrávky a náběhu nám dělalo velké problémy.“

sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu