Branky: Šustr
Příbram: Telenský - Macek, Rehák, Matouš, Rail - Šustr - Huňa (60. Čtrnáctý), Deml, Srch (50. Šalanský), Plot - Lojín (65. Štrbo)

U15 - Lekce z produktivity

Adam Petrouš

Žáci U15 na půdě Mladé Boleslavi sice předvedli slušný výkon, ale neplodná koncovka a chyby přinesly vysokou porážku.

Přijeli jsme k soupeři, který měl za sebou velmi dobré výsledky a byl na vítězné vlně. Chtěli jsme hrát stejně nátlakově jako tomu bylo v předchozím domácím utkání s Hradcem Králové. To znamená, že jsme chtěli mít krátké hřiště a soupeře napadat už při zakládání útoku a po ztrátě ihned jít do represu. V prvním poločase se nám to dařilo, nepouštěli jsme soupeře do šancí a naopak jsme si vytvořili brankové příležitosti, ale zradila nás koncovka. Naše mužstvo hrálo a soupeř střílel branky. Bohužel jsme inkasovali z odkopu soupeře a naší nedůsledností jsme dovolili vstřelit domácím branku. Po inkasované brance jsme se dostali do vyložené šance, ale nevyřešili jsme to dobře. Přišel trest od soupeře, kdy jsme nedůsledností při standardní situaci nechali soupeře v pokutovém území osamoceného a vstřelil branku na 2:0. Těsně před koncem prvního poločasu jsme byli v pokutovém území soupeřem stažen za dres a měli jsme zahrávat pokutový kop. Rozhodčí chybu uznal, ale......

Druhý poločas byl v režii v produktivitě domácích, kdy nás trestali za individuální chyby. Výsledek je krutý, ale jako trenér hodnotím naší hru pozitivně, objevují se tam fotbalové prvky na kterých v tréninku pracujeme. Věřím, že v dalším utkání se prosadíme a naše brankové šance budeme řešit lépe.