30.09.2021
Žluté karty: Dlask, Špak - Abrhám
Rozhodčí: Louda - Hercíková, Horák
1.FK Příbram:

Karas - Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Abrhám (70. Kudelňák), Zelenka, Nikl (63. Vaněček), Kareš (74. Hájek), Sůra (55. Čadek), Němec

U15 - Oboustranně velmi pěkné utkání jsme zvládli

Daniel Tarczal

Povedené utkání okořeněné hattrickem Lukáše Němce přineslo tři body.

Od první minuty líbivé utkání doprovázela řada šancí na obou stranách. Naši chlapci přeci jen urvali na půdě mladoboleslavských tři body a to až díky uklidňujícímu čtvrtému gólu v závěru zápasu. Do té doby se hrál vyrovnaný zápas se spoustou hezkých okamžiků před oběma brankami.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.