1.FK Příbram
19.11.2019
Česká liga žáků U 15, 1. kolo
0:3
Příbram vs. Meteor
Červené karty: 70. Habart (PB)
Příbram: Habart (70. Baier) - Matouš, Štrbo (50. Cipra), Baier, Rail (60. Macek) - Šustr - Huňa, Deml, Plot, Šalanský (40. Sandr) - Lojín

U15 - Podzim zakončený porážkou

Adam Petrouš

​Čekalo nás poslední soutěžní utkání a přijel k nám fyzicky nároční soupeř Meteor.

Předpoklady se potvrdili, soupeř byl v osobních soubojích agresivní a hrál na hranici svých možností. Naše hra byla postavena na agresivitě, ale byla potřeba přidat fotbalovost. V prvním poločase se nám to dařilo, soupeře jsme nepustili do žádné šance, kromě jediného brejku, kdy jsme nebezpečnou situaci vyřešili na roh. Bohužel jsme z rohového kopu inkasovali po individuální chybě. V prvním poločase jsme si vytvořili pět vyložených golových situací, ale bohužel jako v předchozích utkání jsme zvolili špatné řešení a proto poločas skončil 0:1. Chtěli jsme utkání otočit v náš prospěch, vytvářeli si brankové příležitosti, ale neproměnili jsme ani jednu a to rozhodlo utkání. Po našich individuálních chybách kdy jsme byli v naší šestnáctce nedůrazní a při další akci vystavujeme do ofsajdu inkasujeme a výsledek je 0:3. Meteor ze tří střel vstřelil tři branky. Je potřeba se z těchto výsledků a chyb poučit a zapracovat v zimním období na jejich odstranění.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.