ČDŽ U 15, 18. kolo
Branky: 16., 31. Vomáčko, 18. (p), 79. Fafejta
Rozhodčí: Hanák - Maňas, Sliacký
Příbram:

Bezouška – Schořovský, Sedláček, Šťástka (75. Chán) - Jager (62. Tilinger), Živanovič, Laffar (71. Němeček), Janouch – Studený (41. Mrázek), Černý (71. Dvoran), Vondra

U15 - Porážka s PFA

Jaroslav Brunclík

K důležité dohrávce jsme zajížděli do Štěchovic, kde jsme sehráli mistrovské utkání proti Povltavské FA.

Chtěli jsme zde vyhrát a stále živit naději vítězství v této dlouhodobé soutěži. Vstup do utkání byl dobrý, drželi jsme míč, přehrávali soupeře, ale bez střely na branku. Až ve 14´minutě individuální akcí mohl otevřít skóre utkání Vondra, ale těsně minul levou tyč domácích. Bohužel domácí udeřili po naší chybě a po rychlém protiútoku otevřeli skóre utkání. Opakující se individuální chyby nás sráží a tím dostáváme soupeře do hry a my naopak úplně z té hry vypadneme. Další dvě chyby jsme udělali do 30´minuty a bylo po utkání. Bohužel nemáme žádného lídra v kabině, který by mužstvo nakopl a abychom utkání aspoň zdramatizovali.

Sice jsme se snažili druhý poločas něco s utkáním udělat, ale nezvládli jsme to. Domácí ještě navýšili skóre opět po naší individuální chybě. Škoda jen, že celoroční práci jsme si po vlastních chybách ve 4 posledních utkáních prohráli sami. Soupeři nebyli lepší než my, snad kromě Tempa. Nedá se nic dělat, musíme pracovat dále a snažit se hned v dalším utkání zlepšit reputaci.

pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim