FK PŘÍBRAM
21.05.2024
ČDŽ U 15, 27. kolo
7:0
FK PŘÍBRAM vs. TJ Malše Roudné
Branky: 17., 32., 40. Laňka, 12., 39. Soběslav, 70., 74. Ngo
Rozhodčí: Gerhardt - Vršek, Sobotka
FK PŘÍBRAM:

Bezouška – Zelenka (62. Vondra), Garlík, Šťástka, Lesák – Frank, Soběslav, Ngo, Lantora (55. Jílek), Laňka, Budín (55. Šimek)

U15 - Rozhodnuto už do přestávky

Jiří Smola

V dalším domácím mistrovském utkání nám bylo soupeřem mužstvo TJ Malše Roudné.

Jihočeský klub, ve kterém zakončil svou aktivní fotbalovou kariéru u nás v Příbrami úspěšný a velmi oblíbený záložník „Otep“, tedy Rudolf Otepka.

Již od úvodního hvizdu byli naši kluci aktivnější, měli herní převahu a v šestnáctce hostů tak bylo rušno. Soupeř moc dlouho odolávat nedokázal a my jsme v první půli jeho konto zatížili pěti přesnými zásahy. Celý poločas jsme sehráli velmi soustředěně, k vidění bylo i mnoho hezkých kombinací. Radost máme hlavně z těch, při kterých bylo pohotově využito křídelních prostorů.

Po přestávce jsme hosty dále přišpendlili na jejich polovinu, ale už to nebylo takové odhodlané, a hlavně efektivní jako v prvním dějství. Nicméně ke konci utkání byla soupeřova síť ještě dvakrát rozvlněna. 

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School