FK VIAGEM PŘÍBRAM
19.03.2023
ČDŽ U 15, 16. kolo
3:10
ABC Braník vs. FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: Mrázek 3x, Černý 2x, Dvoran 2x, Vondra, Studený, Sedláček
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Duc Ho Sy – Laffar, Sedláček, Hevessy – Schořovský (41. Žalud), Živanovič, Studený (56. Němeček), Janouch – Mrázek (62. Dvoran), Černý (62. Chán), Vondra

U15 - Výhra s Braníkem

Jaroslav Brunclík

Dnes jsme zajížděli na kraj Prahy, soupeřem nám bylo mužstvo ABC Braník. Domácí mají krásné zázemí s novou UMT.

Utkání začalo zostra a hned v 6. minutě jsme se po centru Vondry a brance hlavou Lukášem Mrázkem dostali do vedení 0:1. Bohužel vzápětí překvapila našeho brankáře střela z dálky a bylo vyrovnáno 1:1. V 15. minutě po faulu ve vápně na Kubu Sedláčka jsme se opět dostali do vedení proměněným pokutovým kopem. Střelcem byl náš kapitán Daniel Vondra. Další branka padla po krásné průnikové přihrávce agilním Danielem Vondrou a proměněným sólem Lukášem Mrázkem, stav 1:3. Bohužel naší nekoncentrovaností hned vzápětí domácí po centru, který nám zapadl na zadní tyč za háčky snížil na 2:3. Po rohovém kopu v 25. minutě a centru Kuby Černého dovršil svůj hattrick Lukáš Mrázek. My jsme se nepoučili a vzápětí uděláme nesmyslný faul ve vápně a z pokutového kopu domácí opět snížili na 3:4. Takto skončil i první poločas.

Jsme rádi, že o přestávce si vzala naše slova mužstvo za své a druhý poločas zvládli bez nějakých problémů a jen navyšovali skóre utkání na konečných 3:10. I když jsme prostřídali, tak na utkání to nemělo vliv a stále jsme v utkání dominovali. První poločas byl pro nás varováním do dalších zápasů, nikdo se sám neporazí. Děkujeme fanouškům a fanynkám za podporu.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.