FK PŘÍBRAM
09.10.2022
ČDŽ U 15, 8. kolo
2:5
Doubravka vs. Příbram
Branky: 23. Toman, 69. Říha - 12., 57. Laffar, 11. Černý, 71. Hevessy, 80. Dvoran
Rozhodčí: Orlík - Buchtelík, Reiprich

U15 - Výhra s Doubravkou

Pavel Sedláček

Žáci U15 si i přes absence dokázali poradit s Doubravkou.

Dnešní zápas na Doubravce probíhal dle našich představ. I když naše mužstvo bylo oslabené o 5 hráčů z důvodu nemoci, tak hráči z lavičky dokázali plnohodnotně hráče nemocné nahradit. 

Vstup do zápasu byl trochu vlažnější, ale postupem času se hra zklidnila a zpřesnila. Hodně nám pomohly dvě branky v síti soupeře a to v 11. min Jakub Černý a 12. min Tomáš Laffar. Ve 23. min po rohovém kopu soupeře jsme obdrželi branku hlavou. Do konce poločasu jsme soupeře nepouštěli do souvislého tlaku a hráli jsme svou kombinační hru bez výrazných šanci. Pouze v poslední minutě poločasu, náš levý obránce namazal soupeři na brejk, ale ten přestřelil. Myslím, že tento moment soupeře zlomil, protože druhá půle byla naprosto v naší režii. 

V 57. min přidával Tomáš Laffar další branku. V 69. min soupeř ještě vykřesal naději, ale rychlou odpovědí v 71. min Denis Hevessy definitivně soupeře zlomil. V 80. min ještě krásnou dorážkou Ondřej Dvoran upravil konečný výsledek na 5:2 pro Příbram. 

Tímto klukům gratuluji k zaslouženým třem bodům z hřiště soupeře.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.