06.10.2021
Žluté karty: Zápotočný, Havelka
Rozhodčí: Doubrava - Beneš, Beneš
1.FK Příbram:

Melzoch - Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Abrhám (62. Vaněček), Zelenka (52. Kalivoda), Nikl (49. Hájek), Kareš, Sůra (41. Kudelňák), Němec (62. Čadek)

U15 - Výhru si veze hostující Plzeň

Daniel Tarczal

Dvě branky hostů před poločasem určily konečnou podobu výsledku.

První poločas byl líbivý a velmi vyrovnaný v poli i na brankové příležitosti. Dvě branky na konci poločasu však byly pro tým hostů dostatečně uklidňující a v druhé půli už měli zápas víceméně pod kontrolou.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.