28.10.2021
Žluté karty: Dvořák
Rozhodčí: Eibl - Herzog, Kříž
1.FK Příbram:

Schánělec - Kudelňák, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Zelenka, Kalivoda (51. Vaněček), Nikl (60. Hájek), Kareš (67. Toufar), Němec, Čadek (51. Sůra)

U15 - Vysoká porážka v Budějovicích

Daniel Tarczal

Tým U15 prohrál na půdě Českých Budějovic jednoznačným výsledkem.

Zápas skončil zaslouženou výhrou domácích. Po celý zápas byli hráči domácích kvalitnější a hlavně rychlejší v kombinaci. A i díky zbytečnému respektu ze soupeře jsme si příliš šancí ke skórování nevytvořili.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.