02.10.2022
ČDŽ U 15, 7. kolo
8:0
Příbram vs. Junior Strakonice
Branky: 48., 78. Sedláček, 10. Černý, 11. Peleška (vl.), 23. Vondra, 25. Laffar, 44. Schořovský, 68. Tilinger
Rozhodčí: Žáček - Máša, Poláček
Diváci: 35
Příbram:

Melichar – Schořovský (56. Dvoran), Sedláček, Lesák, Mrázek (41. Žalud) - Živanovič (41. Studený), Vondra, Hevessy (56. Chán), Janouch (49. Tilinger) - Laffar (49. Smola), Černý (49. Němeček)

U15 - Vysoká výhra nad Strakonicemi

Jaroslav Brunclík

Další mistrovské utkání jsme odehráli opět v domácím prostředí na UMT. Soupeřem nám bylo mužstvo ze Strakonic.

Utkání jsme měli pod jednoznačnou naší kontrolou. Hned od začátku jsme šli za vítězstvím. Skóre jsme otevřeli v 10 minutě Jakubem Černým, hned vzápětí si dal soupeř vlastní gól. Dan Vondra střelou za vápnem navýšil naše vedení a po špatné malé domů uzavřel poločasové skóre na 4:0 Tomáš Laffar.

V tomto utkání si zahráli všichni hráči ze širšího kádru, což je velmi dobře. Konkurence je pro nás velice důležitá. Po přestávce jsme pokračovali v naší hře a navyšovali skóre. Střelou z dálky Tomáš Schořovský, poté dvakrát Jakub Sedláček. Nejprve krásně hlavou a poté dorazil pohotově volný míč na přední tyči. Branku ještě vstřelil Adam Tilinger po kličce stoperovi ( housle) a krásně vedle brankáře navýšil naše vedení. Účet se tak zastavil na skóre 8:0 v náš prospěch. Děkuji klukům za předvedenou hru a rodičům za jejich podporu.